+90 212 547 4414
  +90 507 484 1613
TR


Apa Boyler ve Panel Çit Ürünleri

Boyler

Boyler yuksek yalıtımlı sıcak su tankıdır. Boyler ısıtma araçlarinin kalorifer petekleri için ısıttığı suyu kullanır. Boyler icerisindeki su ısınır ve bu sayede boyler enerji tasarrufu sağlar. Boyler kendinden ısıtmalıda olabilir.Çeşitlerine göre boyler isimleri şöyledir; termo boyler, tek serpantinli boyler, çift serpantinli boyler, ısı pompası boyleri, elektrikli boyler, kat boyleri, full emayeli boyler, güneş enerjisi boyleri ve doğalgazlı boylerdir. Boylerler tasarruf sağlamasının yanı sıra en önemli özelliği içerisinde bulundurduğu sıcak su kapasitesi nedeniyle duş yaparken su sıcaklığını kombilerden farklı olarak çok rahat ayarlamanizi sağlar. Su israfını, zaman kaybını engeller. Hamamlarda kullanılan Boylerler ile evinizde hamam keyfini yaşarsınız.

Çimli Çit

Türkiye’de keşfedilen çimli çit, tel örgü sektörüne yenilik kazandırmıştır. Urun verimliliği ve yeni model patentleri ile çimli cit ihracatı mümkün hale gelmiştir. Çimli çit için; Ultraviyole dayanım, pvc kalite ve sertliği en önemli niteliklerdir. Çimli çit, bahçe çitlerinin en lüks ürünü haline gelmiştir. Çimli çitler aynı zamanda ortama doğal görünüm kazandıran tel çitlerdi. Çimli çitler Dünya için büyük bir iş potansiyelini de beraberinde getirmiştir. Yeni çimli çit atılımı sonucunda günlük çimli çit üretimi 30m2 den 400m2 ye çıkmıştır bu teknoloji ise firmamızın arkasındadır. Yurt içi ve yurt dışı çimli çit satışını Zeytinburnu depomuzdan gerçekleştirmekteyiz.

Panel Çit

Panel çitlerin hayatımıza girmesiyle sektörü kaplayan panel çit, günümüzde ferforje adıyla bilinen korkulukları geride bırakmıştır. Panel çitlerin direk ve tel aksamı galvaniz üzeri statik boyalıdır. Panel çit Direk ve flanş bağlantısının kaynak ile yapılması gerekir. Panel çit Kelepçe ve klips için Güneşe ve korozyona dayanıklı malzemelerin tercih edilmesi, Son derece önemlidir. Panel çit yapımı ve montajı da oldukça kolaydır. Demonte özelliği Panel çiti daha cazip kılar. Panel çitlerin pek çok renk ve ebatta üretilmesi mümkündür. Özel üretim Panel çit sürgülü ve açılır kapılarda mimariye renk katmaktadır. Panel çitlerin de diğer tüm Apaas ürünlerinde olduğu gibi ambalajlanmasına oldukça dikkat edilir ve panel çitlerin özel galvanizli statik kaplamalarına böylece zarar gelmez. Panel çitin en önemli özelliklerinden birisi işte bu özel kaplamasıdır(Paslanmayı uzun süre engeller).